731,25 ₴
Прокачайте мозок вашого улюбленця за допомогою цих іграшок-перетяжок
Ультра міцна текстура
Руки-перетяжки протягуються крізь тіло вперед та назад
6 пищалок всередині
Ідеально для ігор у перетягування
Виготовлено за технологією K9 TUFF GUARD
K9 TUFF Technology – матеріал, виготовлений за цією технологією перевищує навіть найсміливіші уявлення про міцність. Витримає навіть найпотужніші атаки щелеп.
Руки цієї плюшевої тваринки створені так, що легко перетягуються вперед та назад, крізь тулуб. Ідеально для ігор у перетягування. Всередині заховано 6 секретних пищалок, які пищатимуть при кожному перетягуванні рук через тулуб. А після того, як гра скінчиться, плюшева корівка готова до затишних обіймів та відпочинку.
ІГРИ З ПЕРЕТЯГУВАННЯМ: руки-перетяжки з легкістю тягнуться туди і назад крізь тулуб іграшки.
ЗВУКИ ПИСКУ: декілька пищалок всередині іграшки створюють відчуття взаємодії під час гри. Собаки не зможуть втриматись!
ТЕХНОЛОГІЯ K9 TUFF GUARD: ця чарівна плюшева іграшка надзвичайно міцна в середині. Міцний матеріал, окантовка прошита подвійними швами та наповнення нейлоном забезпечують надзвичайну міцність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Petstages |
| Країна виробник | США |
| Вага упаковки | 0.2 кг |
| Вид тварин | Собаки |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 33 см |
| Діаметр | 6 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Плюш |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Вид | Для ігор |
| Колір | Білий/ Чорний |
| Тип | Іграшка для собак |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид тварини | Собаки |
| Тип (Від) | М'які, Перетяжки, Піскавки |