Хвостаті іграшки JOLLY PETS FAT TAIL створені для собак, які обожнюють підкидати, трясти та стискати іграшки та божеволіють від пищлок.
Наповнювачі у голові та хвості сприяють більш легкому захвату під час ігор у перетягування, а зручна форма та плюшевий матеріал роблять іграшку ідеальною для обіймів. Іграшка оснащена спеціальною запатентованою пищалкою, яка спрацьовує коли за іграшку тягнуть з обох кінців одночасно. Зручні та веселі хвостаті іграшки ідеальні для інтерактивних ігор з вашим улюбленцем, а також для веселих ігор у перетягування у дружній компанії собак.
Ігри у перетягування – ігри у перетягування допомагають вашому собаці позбуватись стресу.
Пищить та хрустить – найкращий писк, від якого ваш собака просто шаленітиме
Містить запатентовану пищалку. Іграшка пищить, коли її тягнуть одночасно з обох кінців.
Ідеально для обіймів - коли гра закінчиться ці хвостатики ідеальні компаньйони для обіймів та комфортного відпочинку.
Заповнена наповнювачами в голові та хвості - забезпечує ідеальній захват під час ігор у перетягування
Запатентовані - U.S. Patent (Патент США). No. 8,881,685/9,295,232/9,681,643
Ідеально для самостійних та інтерактивних ігор
Для безпеки завжди наглядайте за вашим улюбленцем під час гри з будь-якою іграшкою. Ми створили нашу іграшку з витривалого матеріалу, але незнищенних іграшок не існує. Зніміть все упакування та використовуйте іграшку правильно. Частинки іграшки можуть бути небезпечними при заковтуванні. Якщо Ви помітили, що будь-яка з них розшарувалася, від’єдналася або зруйнувалася, вийміть іграшку та негайно викиньте її.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jolly Pets |
| Країна виробник | США |
| Вид тварин | Собаки |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 10 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Плюш |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Вид | Для ігор |
| Колір | Світло-коричневий |
| Тип | Іграшка для собак |
| Тип (Від) | М'які |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид тварини | Собаки |
| Розмір | 18 см |